Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

ceturtdiena, 2010. gada 6. maijs

Jelgavas 4.vidusskolas bibliotēka starp laureātiem!

Jūs noteikti vēl atceraties, ka februārī un arī martā mūsu bibliotēkā norisinājās vairāki pasākumi par godu interneta drošības mēnesim – izrādās, ka mēs esam novērtēti arī valsts līmenī! Nesen Rīgā notika konkursa noslēguma pasākums, kurā tika sveikta arī mūsu bibliotēka, saņemot simpātijas balvu no Latvijas Bibliotekāru biedrības. Paldies mūsu informātikas skolotājiem Guntai Zemītei un Aijai Pustai, un pārējiem skolotājiem, kas atbalstīja konkursu, kā arī pašiem bērniem, kas aktīvi piedalījās pasākumos!

Galveno balvu ieguva Alūksnes pilsētas bibliotēka, bet simpātijas balvas saņēma arī Jēkabpils galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa, Kastuļinas pagasta bibliotēka, Mālpils vidusskolas bibliotēka un Gaujienas pagasta bibliotēka.

Atgādināsim, ka konkursu janvārī izsludināja Latvijas Interneta asociācijas projekts Net-Safe Latvia, lai veicinātu bibliotēku apmeklētāju, īpaši bērnu un jauniešu, apmācību radošā veidā par drošāku interneta lietošanu. Konkursā kopumā piedalījās vairāk kā 60 bibliotēkas no visas Latvijas.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana