Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

piektdiena, 2012. gada 14. septembris

"Bērnu žūrijas" starts


Savas dzīves krellēs varam ievērt vēl vienu pērlīti- šī gada vasaru. Katram tā ir pavisam citāda, vienam- kā sārta zemeņoga, citam-  kā mella mellene, varbūt vēl kādam - gluda kā jūras olis. Ar pilnu skolas somu rokās ir atnācis rudens. Starp mācību grāmatām un burtnīcām vīd apaļi āboli un bumbieri, smaržo pēc plūmēm, un no somas izspraucies ārā arī „Bērnu žūrijas” grāmatas stūris.
Heisā hopsā! Paziņojam, ka  Jelgavas 4. vidusskolas bibliotēka dod startu ”Bērnu,  Jauniešu un Vecāku žūrijas 2012” lasīšanas maratonam!!!! Jā, jā šajā gadā lasīšanas gargabalu kopā ar bērniem veiks arī vecāki. Tā kā tikai uz priekšu visi kopā!
„Bērnu žūrijas” šajā  gadā lasāmo grāmatu kolekciju var apskatīties mūsu bloga labajā stūrī un, protams, arī bibliotēkā.  17.09.- 28.09. bibliotēka pie sevis aicina 1.-2. un 3.-4. klašu grupas.  1.-2. klases iepazīsies ar jautrajiem pelēniem no E.Gulbes un L. Lošinas grāmatas „Koko un Riko”. Grāmata būs jālasa īpaši čakli, jo jau oktobra sākumā pie mums ciemosies grāmatas autore. Novembrī bibliotēka organizēs tikšanos ar  U.Ausekli un V.Rūmnieku, tādēļ  3.-4. klases bibliotēkā pirmo kopā lasīs U.Ausekļa grāmatu „Zīlītes pīlītes pūš”. No V.Rūmnieka darbiem „Bērnu žūrijā” šajā gadā iekļauta grāmata „Atnācēji”, ko lasīs 5.-7. klašu skolēni. Gada pēdējā mēnesī lasītāji varēs tikties ar „Ežuļa peldriņķa”  un  daudzu  citu jauko bērnu grāmatu autori M.Cielēnu  un mākslinieci Irēnu Lūsi. Lai mums visiem pietiek izturības un spēka lasīšanas maratonam, jo tas būs gana raibs, interesants un pārsteigumiem bagāts!


Nav komentāru:

Komentāra publicēšana