Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

pirmdiena, 2013. gada 2. decembris

Sākas grāmatu vērtēšana

Lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2013." ir sācies aizraujošais grāmatu vērtēšanas posms. Šogad  žūrijas dalībnieki savas domas un vērtējumus par izlasītajām kolekcijas grāmatām varēs izteikt elektroniskajā anketā: http://petijums.lv/aptauja/index.php/585498/lang-lv
Anketas vizuālais veidols un jautājumi ir sastādīti domājot par  katru lasītāju vecuma grupu:  5+ ; 9+ ; 11+ ; 15+ un Vecāki.
Šogad visi Jelgavas 4. vidusskolas bibliotēkas lasītāji, kuri iesaistījušies lasīšanas maratonā par  ekspertiem pēc  anketu aizpildīšanas bibliotēkā vai datorklasē   saņems   no Bērnu žūrijas krāsainas  pildspalvas  pateicībā par iesaistīšanos grāmatu vērtēšanā.
 Jau ar 2. decembri gaidām visus tos skolēnus un vecākus, kuri jau paguvuši izlasīt visas sešas grāmatiņas  no Bērnu  žūrijas, lai  novērtētu tās bibliotēkas lasītavā .
    Vērtēšana notiks arī klašu grupās. Grāmatas vērtēsim datorklasē. Skolotājus lūdzam pieteikt klases iepriekš, lai  saskaņotu laiku ar bibliotēku. Vērtēt vēl varēs  līdz nākošā gada janvāra vidum.
 Lasīsim, vērtēsim un saņemsim balviņas!

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana