Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

ceturtdiena, 2014. gada 23. oktobris

Helovīnu nedēļa bibliotēkā

Helovīns (Halloween) ir Visu svēto dienas  priekšvakars.  Šajā vakarā cilvēki (galvenokārt bērni ) pārģērbjas par spokiem, raganām   un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus. Tā ir ASV  tradīcija, taču globalizācijas rezultātā šī tradīcija tiek pārnesta arī uz citām valstīm, arī Latviju. Šeit tai nav sava vēsturiska un nacionāla pamatojuma un principā balstās uz bērnu vēlmi iegūt kādus saldumus.Helovīnos pārģērbjas un grebj ķirbjus, arī lai aizbiedētu ļaunos garus.
 Ar bērnu līdzdarbošanos  bibliotēkas lasītava pārtapusi Helovīna gaisotnē, kur iekārtota   grāmatu izstāde "Šausmu bibliotēka" Reizē tā veicina skolēnos vēlmi lasīt, jo skolēniem patīk fantāzijas, spoku un briesmu  stāstiņi. Grāmatu plauktā līdzās Harija Potera, Enģeļa nakts vai Jauns mēness varoņiem piebiedrojas mazais spociņš, skolas spoks,un salas rēgs, tad nu spokosimies un  arī lasīsim...! Bildes skatīt:  http://www.draugiem.lv/http4vskbiblioteka.blogspot/#/http4vskbiblioteka.blogspot/gallery/?pid=372590585

 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana