Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

otrdiena, 2015. gada 10. novembris

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā

No 9. līdz 15.novembrim skolas bibliotēka piedalās  Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas pasākumos. Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija (Foreningen Norden Forbund), bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā. Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 19. reizi, Latvijā - 18. reizi. Nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.
Mūsu skolas bibliotēkā katru dienu notiek lasīšanas pusstunda, izmantosim to, lai iepazītos ar ziemeļvalstu rakstnieku darbiem un  to kultūru.
Bibliotēkā ir iekārtotas divas  literatūras izstādes "Draudzība ziemeļos", viena mazajiem lasītājiem un otra  vecāko klašu skolēniem un skolotājiem.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana