Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

pirmdiena, 2015. gada 14. decembris

Slavenais bērnu rakstnieks Džefs Kinnijs Rīgā

Pavisam nesen iznāca  bērnu grāmatu sērijas «Grega dienasgrāmata»  desmitā un pēdējā «Grega dienasgrāmata» -  «Vecā skola».
Noslēdzot sēriju   par Grega piedzīvojumiem, Džefs Kinnijs devās  pasaules tūrē, apmeklējot 15 pilsētas piecos kontinentos. Džefs Kinnijs  apmeklējis Londonu, Ņujorku, Bostonu, Tokiju, Pekinu, Sidneju, Madridi, Lisabonu, Frankfurti, Atēnas, Stambulu, Bukaresti, Amsterdamu, Riodežaneiro un Rīgu. Kinnijam sekoja filmētāju komanda no ASV, kas iemūžināja šo pasaules tūri. Turpmāk filma tiks rādīta viņa rīkotajos pasākumos, kā arī tiks ievietota tīmekļa vietnē «Youtube»
 Kinnija «Grega dienasgrāmata» patlaban pasaulē izdota vairāk nekā 164 miljonos eksemplāru un tulkota vairāk nekā 60 valodās, padarot viņu par pasaulē slavenāko mūsdienu bērnu rakstnieku.
Ar Latvijas faniem Džefs Kinnijs tikās arī 9. decembrī, kad Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika  «Grega festivāls».Diskusiju un tikšanās ar autoru  var noskatīties šeit: http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/grega-festivals-diskusija/1626
 Fotografēšanās ar Džefu Kinniju LNB skatāma šeit: http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/Dzefs-Kinnijs/1627
Par to kā mums gāja Rīgā  foto galeriju  var apskatīt šeit: http://www.draugiem.lv/http4vskbiblioteka.blogspot/#/http4vskbiblioteka.blogspot/gallery/?pid=410433685

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana