Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

otrdiena, 2010. gada 16. novembris

Vakance bibliotēkā

Kā jau rakstījām, šobrīd mēs centīgi strādājam pie e-kataloga veidošanas. Pamazām bibliotēkas fonds sakārtojas un tiek apstrādāts pēc bibliotēku pieņemtiem standartiem. Gribas pieminēt, ka šobrīd esam labāko skolu bibliotēku skaitā, kas ir visvairāk ievadījuši aprakstus elektroniskajā katalogā, bet dzīve viss plūst un mainās. Kolēģis atradis labāk atmaksātu darbiņu. Ja gribam ieturēt nosprausto kursu, un tempu, tad vajadzīgs bibliotekārs ar speciālajām zināšanām darbā ar Alisi. Tāpēc aicinām pievienoties bibliotekāru mūsu mazajam draudzīgajam kolektīvam.

Joprojām atgādinām, ka bibliotēkas grāmatu lietošanas laiks ir divas nedēļas. Tie, kas nebūs atnesuši grāmatas līdz brīdim, kad sāksim strādāt ar cirkulāciju (grāmatu izsniegšana elektroniski), tiks pievienoti parādnieku sarakstam. Vienam otram, kas skolas bibliotēkas grāmatas ir uzskatījis par personisko īpašumu, var rasties nepatīkami pārsteigumi! Tāpēc būsim akurāti pret bibliotēkas krājumu, jo varbūt jums nevajadzīgā grāmatiņa ir tik ļoti nepieciešama kādam citam!

1 komentārs:

 1. atru dienu kļuva par cīņu, kad uzzināju par mana vīra lietu. Es nevarēju ēst, gulēt, strādāt vai kaut ko darīt, nedomājot par to. Mūsu laulība bija uz sliekšņa beidzas, es varētu justies tā. Es nolēmu izmēģināt mīlas burvestību Dr. Obodo kad es atklāju savu informāciju tiešsaistē, un es sāku gaidīt, lai redzētu rezultātus.

  Mazāk nekā vienu dienu viņš pilnīgi mainīja savu attieksmi pret mani un pārtrauca lietu tajā pašā dienā.

  Paldies tik Tik Tik Tik daudz Dr. Obodo. Tu esi pārsteidzošs!!ja jums nepieciešama palīdzība šeit
  E-pasts : templeofanswer@hotmail.co.uk
  Whatsapp: +(234) 815 542548-1

  Mrs Vanessa

  AtbildētDzēst