Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

ceturtdiena, 2012. gada 8. marts

Bērnu/Jauniešu žūrijas 2011 noslēguma „Lasīšanas svētki”Kad gaisā virmo pirmās pavasara vēsmas, Ķīpsalā norisinās Bērnu/ Jauniešu žūrijas noslēguma „Lielie lasīšanas svētki”. Šogad arī Jelgavas  4. vidusskolas bibliotēka svinēja savus lasīšanas svētkus, aicinot 1.-4.klases  skolēnus un čaklākos lasītājus no citām klasēm uz jautru burziņpēcpusdienu.  6. martā skolas koncertzāli ar savām čalām pieskandināja mūsu skolas Bērnu/Jauniešu žūrijas lasīšanas eksperti.  Bērnus sagaidīja un pasākumu  vadīja draudzīgs un dzīvespriecīgs pulciņš – skolas bibliotekāre Inta, 4.a klase skolnieks Gatis  un ļoti ziņkārīgā Vārna, kas bija pamanījusies atlidot no grāmatas „Mūmammas pavasara tīrīšana”.
No septembra līdz pat janvāra beigām bērni lasīja un vērtēja grāmatas. Bibliotēka pavisam noorganizēja 43 pasākumus, kurus kopā apmeklēja  916 skolēni . Lai gan sākotnēji bibliotēkā pieteicās un līgumus par piedalīšanos Bērnu/Jauniešu žūrijā  noslēdza 150 bērni, tikai paši neatlaidīgākie un centīgākie 106 eksperti  izturēja šo lasīšanas maratonu, izlasot 5 un vairāk grāmatas un iesniedzot vērtēšanas anketas. Visu laiku saglabājās intriga, jo tikai 3. martā bērni uzzināja visas Latvijas kopīgo grāmatu vērtējumu. Skanot aplausiem un ovācijām, arī mūsu lasīšanas eksperti sveica grāmatas, kas tika godalgotas Bērnu/Jauniešu žūrijā 2011 katrā vecuma grupā.
Skolas bibliotēka izteica atzinības par piedalīšanos Bērnu/Jauniešu žūrijā 2011. 1.d klase ieguva veicināšanas balvu par aktivitāti Bērnu žūrijā kā visjaunākie eksperti.  2. a klase izcīnīja titulu kā vislasītgribošākā, visaktīvākā klase, 3.c klase var lepoties ar visradošākās un visdrosmīgākās  spoku  stāstu sacerētāju klases titulu. 4.a klase godam nopelnīja atzinību kā izdomas visbagātākā un visatraktīvākā klase.
Lielu paldies skolas bibliotēka izsaka korim „Spīgmeitiņas”, skolas pianistiem un skolas jaunajai dzejniecei Evai, kā arī visiem pārējiem, kas darīja visu, lai mūsu skolas „Lasīšanas svētki” skanētu līksmāk un jautrāk! Tiksimies nākošajā lasīšanas veicināšanas maratonā Bērnu/Jauniešu žūrijā daudz kuplākā skaitā! Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa!!!
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru