Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

otrdiena, 2014. gada 19. augusts

Jelgavas 4. vidusskolas skolēni atbalsta karnevālu "Gribu iet uz bibliotēku"

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs aicina "Bērnu un jauniešu žūrijas" ekspertus un arī ģimenes iesaistīties kopīgā projektā!
Karnevāla gājiens „Gribu iet uz bibliotēku” ir Rīgas 2014 Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums. Tajā piedalīsies 2000 bērni no visas Latvijas, kuri dosies no Rātslaukuma pāri Akmens tiltam uz jauno Nacionālo bibliotēku. Viņi cīnīsies ar melnajiem kraukļiem – aizspriedumiem par grāmatām un lasīšanu, un atbrīvos Saulcerīti, kas simbolizē tautas ilgas un centienus. Šajā vienreizējā pasākumā būs iespēja demonstrēt savu izveidoto karnevāla tērpu par mīļākās grāmatas tēmu, saņemt balvas, dzirdēt koncertu, piedalīties Gaismaspils iepazīšanas spēlē un uzzināt daudz jauna.
 Jelgavas 4. vidusskolas bibliotēka aicina  bibliotēkas čaklākos lasītājus un visus tos, kuri piedalījās konkursā "Kā atmodināt Saulcerīti" pieteikties bibliotekā, lai  8.septembrī Starptautiskajā rakstpratības dienā savu iemīļoto grāmatu varoņu  tērpā  iesaistītos karnevāla gājienā uz  jauno Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēku un modinātu Saulcerīti.
Piedalies svētkos ar savu masku (M. Stārastes grāmatu varoņu maskas arī derīgas),  parādi savas spējas un saņem balvas, bet vispirms piesakies skolas bibliotēkā un pieteic savu  masku līdz 2. septembrim.
 Raksti  uz e-pastu inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv; vai zvani - tel. 63029555

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana