Adrese:
Jelgava, Akmeņu iela 1, LV-3004, tālrunis: 63028857, e-pasts: inta.brantevica@izglitiba.jelgava.lv,
baiba.dinka@izglitiba.jelgava
.lv, skolas mājaslapa: www.4vsk.jelgava.lv, darba laiks: darba dienās: no 8:30-15:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

trešdiena, 2019. gada 6. februāris

Gudrākie un zinošākie interneta lietotāji


Drossinternets.lv jau 13.gadu pēc kārtas 2019.gada 5.februārī Latvijā organizē Vispasaules Drošāka interneta dienu (DID), kuras sauklis šogad ir “Drošāks internets sākas ar tevi!”. Pasaulē DID tiek atzīmēta 16.gadu pēc kārtas.
Drošāka interneta dienas  ietvaros 5. februārī  mēs varējām vērot, kā 4.c klases skolnieks Kristiāns Ziediņš pārstāvēja mūsu skolu "Vafija spēles" Vislatvijas turnīra fināla tiešraidē internetā, Drossinternets.lv mājas lapā.
Gudrākie un zinošākie skolēni no 41 Latvijas skolas sacentās 4 kārtās par gudrākā un zinošākā interneta lietotāja titulu. Atgādināsim, ka Kristiāns iespēju doties uz Rīgu nopelnīja uzvarot skolas turnīra 2. kārtā.
Pasākumu vadīja multimākslinieks Kašers un "Mēs ar brāli kolosāli". Dalībniekus vērtēja žūrija: Maija Katkovska, Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja, Ina Gudele, Latvijas Interneta asociācijas izpilddirektore un Kristaps Skutelis, tehnoloģiju eksperts.
Vislatvijas turnīrā uzvarēja laurus plūca 4.klases skolniece Elēna Bankova no Rīgas Franču liceja.
Kā gāja Kristiānam vari skatīt šeit.
#VaifijaSpēle, #VaifijaTurnīrs #drossinternts, #DID2019

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana